51730-100LF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51730-100LF
51730-100LF
Part Number
51730-100LF
Manufacturer
Amphenol CS (FCI)
Description
CONN HDR BLADE PWR 30POS EDGE MT
Data sheet
51730-100LF.pdf
Delivery Services
51730-100LF
Comments
    51730-100LF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)