51740-10003606AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51740-10003606AALF
51740-10003606AALF
Part Number
51740-10003606AALF
Description
CONN RCPT BLADE PWR 42POS PCB
Data sheet
51740-10003606AALF.pdf
Delivery Services
51740-10003606AALF
Comments
    51740-10003606AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)