51741-10002408CCLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51741-10002408CCLF
51741-10002408CCLF
Part Number
51741-10002408CCLF
Description
CONN RCPT BLADE PWR 32POS PCB
Data sheet
51741-10002408CCLF.pdf
Delivery Services
51741-10002408CCLF
Comments
    51741-10002408CCLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)