51742-11002400AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51742-11002400AALF
51742-11002400AALF
Part Number
51742-11002400AALF
Description
CONN RCPT BLADE PWR 34POS PCB
Data sheet
51742-11002400AALF.pdf
Delivery Services
51742-11002400AALF
Comments
    51742-11002400AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)