51742-11002400CCLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51742-11002400CCLF
51742-11002400CCLF
Part Number
51742-11002400CCLF
Description
CONN RCPT BLADE PWR 34POS PCB
Data sheet
51742-11002400CCLF.pdf
Delivery Services
51742-11002400CCLF
Comments
    51742-11002400CCLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)