51965-10002800AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51965-10002800AALF
51965-10002800AALF
Part Number
51965-10002800AALF
Manufacturer
Amphenol CS (FCI)
Description
CONN HEADER 28POS PCB
Data sheet
51965-10002800AALF.pdf
Delivery Services
51965-10002800AALF
Comments
    51965-10002800AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)