51966-10004400AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51966-10004400AALF
51966-10004400AALF
Part Number
51966-10004400AALF
Description
CONN HEADER 44POS EDGE MNT
Data sheet
51966-10004400AALF.pdf
Delivery Services
51966-10004400AALF
Comments
    51966-10004400AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)