51966-10010000ABLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51966-10010000ABLF
51966-10010000ABLF
Part Number
51966-10010000ABLF
Manufacturer
Amphenol ICC (FCI)
Description
CONN HEADER 100POS EDGE MNT
Data sheet
51966-10010000ABLF.pdf
Delivery Services
51966-10010000ABLF
Comments
    51966-10010000ABLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)