51967-10004800AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51967-10004800AALF
51967-10004800AALF
Part Number
51967-10004800AALF
Description
CONN RCPT 48POS PCB
Data sheet
51967-10004800AALF.pdf
Delivery Services
51967-10004800AALF
Comments
    51967-10004800AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)