51968-10004800ABLF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51968-10004800ABLF
51968-10004800ABLF
Part Number
51968-10004800ABLF
Description
CONN RCPT 48POS EDGE MNT
Data sheet
51968-10004800ABLF.pdf
Delivery Services
51968-10004800ABLF
Comments
    51968-10004800ABLF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)