51968-10009600BALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51968-10009600BALF
51968-10009600BALF
Part Number
51968-10009600BALF
Description
CONN RCPT 96POS EDGE MNT
Data sheet
51968-10009600BALF.pdf
Delivery Services
51968-10009600BALF
Comments
    51968-10009600BALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)