51968-10010000AALF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
51968-10010000AALF
51968-10010000AALF
Part Number
51968-10010000AALF
Description
CONN RCPT 100POS EDGE MNT
Data sheet
51968-10010000AALF.pdf
Delivery Services
51968-10010000AALF
Comments
    51968-10010000AALF Specifications
    ColorBlack
    Pitch0.100" (2.54mm)