84965-102004LF
Home > All Products > Connectors, Interconnects > Backplane Connectors - Specialized
84965-102004LF
84965-102004LF
Part Number
84965-102004LF
Manufacturer
Amphenol ICC (FCI)
Description
CONN HEADER 96POS PCB
Data sheet
84965-102004LF.pdf
Category
Backplane Connectors - Specialized
Delivery Services
84965-102004LF
Comments
    84965-102004LF Specifications
    SeriesMetral®
    RoHSRoHS
    ColorNatural
    Pitch0.079" (2.00mm)