R123415000W.pdf
| RoHS | RoHS |
| Features | Extended Insulation |
| Impedance | 50Ohm |
| Cable Group | - |
| Part Status | Active |
| Housing Color | Silver |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Connector Type | Receptacle, Female Socket |
| Fastening Type | Snap-On |
| Connector Style | QMA |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Number of Ports | 1 |
| Mounting Feature | Flange |
| Contact Termination | Solder |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R123415000W.
|---|---|---|---|---|---|---|
5413879-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 5000 | CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB | View |
142-0761-821 | Cinch Connectivity Solutions Johnson | 5000 | CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |
031-6233 | Amphenol RF | 5000 | CONN BNC JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |