R124076320W.pdf
| Features | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Cable Group | RG-142, 223, 400 |
| Part Status | Active |
| Housing Color | Silver |
| Connector Style | SMA |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R124076320W.
|---|---|---|---|---|---|---|
5413879-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 5000 | CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB | View |
142-0761-821 | Cinch Connectivity Solutions Johnson | 5000 | CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |
031-6233 | Amphenol RF | 5000 | CONN BNC JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |