R124236123W.pdf
| Features | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Cable Group | RG-188, 316 |
| Part Status | Active |
| Housing Color | Gold |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Style | SMA |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Ingress Protection | - |
| Shield Termination | Crimp |
| Contact Termination | Crimp |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R124236123W.
|---|---|---|---|---|---|---|
5413879-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 5000 | CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB | View |
142-0761-821 | Cinch Connectivity Solutions Johnson | 5000 | CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |
031-6233 | Amphenol RF | 5000 | CONN BNC JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |