R125175001.pdf
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Cable Group | RG-58, 141 |
| Part Status | Active |
| Housing Color | Silver |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Fastening Type | Threaded |
| Connector Style | SMA |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Number of Ports | 1 |
| Mounting Feature | - |
| Ingress Protection | - |
| Shield Termination | Crimp |
| Contact Termination | Crimp |
| Center Contact Material | Brass |
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R125175001.
|---|---|---|---|---|---|---|
5413879-1 | TE Connectivity AMP Connectors | 5000 | CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB | View |
142-0761-821 | Cinch Connectivity Solutions Johnson | 5000 | CONN SMA JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |
031-6233 | Amphenol RF | 5000 | CONN BNC JACK STR 50OHM EDGE MNT | View |